Verslo ateitis neatsiejama nuo tvarumo, todėl įmonės turėtų aktyviai įsitraukti į įvairias iniciatyvas, kad užsitikrintų ilgalaikę sėkmę.

STAGE paskelbė naują finansavimo galimybę pramonės mažosioms ir vidutinėms įmonėms (MVĮ), norinčioms paspartinti savo žaliosios transformacijos kelionę ir pritraukti svarbių investicijų. Programa skirta paremti įmonių perėjimą prie tvarumo, skiriant nuo 5 000 iki 50 000 eurų vertės dotacijas dviem skirtingais finansavimo etapais. Paraiškas galima teikti iki 2024 m. gegužės 31 d. (23:59 val. CET).

Paramos gavėjai šias lėšas galės panaudoti:

  • Investicinio projekto plano rengimui.
  • Papildomoms paslaugoms, reikalingoms investiciniam planui parengti (pavyzdžiui, galimybių studijai, technologijų auditui, deramo patikrinimo analizei, prototipų kūrimui ir kt.)

Svarbu: Finansavimas turėtų būti panaudojamas STAGE tinkle registruotų tvarumo ir finansų patarėjų teikiamoms paslaugoms.

Kaip teikti paraiškas?

Įmonės pirmiausia turi užsiregistruoti STAGE platformoje ir atlikti pirmąjį žingsnį – pradinį įsivertinimą, kuriuo analizuojami organizacijos veiklos rezultatai įvairiais ESG aspektais, taip pat jos inovacijų lygis. Atlikus šį žingsnį, įmonės galės susisiekti su tvarumo konsultantu ir pereiti prie paraiškos teikimo etapo, kuris taip pat atliekamas STAGE platformoje, vadovaujantis pateiktomis instrukcijomis.

Susipažinkite su pagrindiniais STAGE kelionės etapais 

Daugiau informacijos apie STAGE programą taip pat galite rasti internetinėje svetainėje 

STAGE komanda taip pat siūlo paramą elektroniniu paštu, informacinius užsiėmimus, praktines rekomendacijas ir grįžtamąjį ryšį.

Iškilus papildomiems klausimams, kviečiame susisiekti su LIC projektų vadove Vilma Vilutyte, el. paštas v.vilutyte@lic.lt

Paskutinį kartą redaguota 19 kovo 2024