Renginiai

Skaitmeninių pietų klubas EDIH take out

Kviečiame dalyvauti E-DIH.LT organizuojamuose Skaitmeninių pietų klubo EDIH take out susitikimuose!

Skaitmeninių pietų klubas EDIH take out – tai nuotolinių susitikimų platforma tiems, kurie ieško efektyviausio būdo skaitmenizuoti savo verslo procesus, su tais, kurie siūlo pažangiausius sprendimus skaitmenizacijai.

Susitikimo metu Povilas Šafranauskas, Microsoft Dynamics 365 verslo sistemų konsultantas, pasidalins finansų ir tiekimo grandinės skaitmenizavimo sprendimais, o UAB Energy Advice direktorius dr. Vytautas Šiožinys atskleis kaip, siekiant energetinio efektyvumo, panaudoti įmonės duomenis.

Susitikimai vyksta kas antrą mėnesio antradienį nuotoliniu būdu, todėl skaitmeninių pietų klube EDIH take out galite sutikti potencialius klientus iš visos Lietuvos!

Susitikimų trukmė – valanda.

Prisijungimo į susitikimus nuorodą gausite registracijoje nurodytu el. pašto adresu.

 

2023 m. rugsėjo

19 d.

Seminaras „Pokyčius ir socialines inovacijas kuriantys verslai"

Kartu su Lietuvos socialinio verslo asociacija kviečiame jus į seminarų ciklą apie pokyčius ir socialines inovacijas kuriančius verslus.

Seminarų ciklas skirtas verslo paramos organizacijoms – agentūroms, verslo, technologijų ir inovacijų centrams ir pan. Šis renginys suteiks dalyviams žinių, strategijų ir įrankių, leidžiančių veiksmingai įsitraukti į socialinių inovacijų iniciatyvas ir paremti jas verslo aplinkoje.
 
Renginių metu galėsite susitikti su panašiai mąstančiais specialistais, potencialiais partneriais ir socialiniais inovatoriais, sukurdami platformą tolimesnėms prasmingoms partnerystėms ir bendradarbiavimui. Po mokymų būsite susipažinę su veiksmingomis strategijomis ir įrankiais, kuriuos galėsite nedelsiant įgyvendinti, kad padidintumėte savo organizacijos paramą socialinėms naujovėms.
 
Renginiuose taip pat laukiami ir socialiniai verslininkai bei inovatoriai ar ketinantys pradėti tokią veiklą – tai bus puiki proga susipažinti su verslą/inovacijas/technologiją remiančių centrų atstovais jūsų veiklos pradžiai/plėtrai.
 
Pirmasis seminaras įvyks rugsėjo 27 d. nuotoliniu būdu. Renginio trukmė – 1,5 val.
 
Tolimesni seminarai vyks spalio 26 d. 9.00-16.00 val. (kontaktinis) ir lapkričio 9 d. 10.00 – 11.30 val. (virtualus). Daugiau informacijos jau netrukus!
 

2023 m. rugsėjo

27 d.

VšĮ Lietuvos inovacijų centras
Įmonės kodas 110066875
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Skip to content