Renginiai

Skaitmeninių pietų klubas EDIH take out

Kviečiame dalyvauti E-DIH.LT organizuojamuose Skaitmeninių pietų klubo EDIH take out susitikimuose!

Skaitmeninių pietų klubas EDIH take out – tai nuotolinių susitikimų platforma tiems, kurie ieško efektyviausio būdo skaitmenizuoti savo verslo procesus, su tais, kurie siūlo pažangiausius sprendimus skaitmenizacijai.

Susitikimo metu UAB „Nord Robotics“ direktorius Andrius Grudžinskas pristatys robotikos sprendimus pramonėje ir medicinoje, Gintarė Žilaitytė-Kmitienė, UAB Kirotech direktorė, pasidalins inovatyviais B2C ir B2B el. komercijos sprendimais augančiam verslui.

Susitikimai vyksta kas antrą mėnesio antradienį nuotoliniu būdu, todėl skaitmeninių pietų klube EDIH take out galite sutikti potencialius klientus iš visos Lietuvos!

Susitikimų trukmė – valanda.

Prisijungimo į susitikimus nuorodą gausite registracijoje nurodytu el. pašto adresu.

2024 m. kovo

19 d.

„EDIHLT“ skaitmeninės transformacijos mokymai verslo ir viešajam sektoriui

Kovo mėnesį maloniai kviečiame verslo ir viešojo sektoriaus darbuotojus kelti kompetencijas skaitmeninės transformacijos mokymuose „E-DIH.LT“. Šie mokymai suteiks galimybę Vakarų ir Vidurio Lietuvos regiono agro-maisto, energetikos ir pramonės įmonėms bei valdžios institucijoms integruoti aplinkosaugos, skaitmeninius ir visuomeninius sprendimus į savo pagrindinius verslo modelius.

Vytauto Didžiojo universitetas kartu su projekto partneriais kviečia registruotis į mokymus:

2024 m. kovo

6-29 d.

BIO-Boost finansavimo galimybių seminaras

Kviečiame į antrąjį BIO-Boost finansavimo galimybių seminarą!

Jeigu plėtojate verslą bioekonomikos srityje (žemės ūkio ir maisto produktai, miškininkystė, biologinės kilmės cheminės medžiagos ir produktai, bioenergija ir inovatyvios technologijos) – šis nuotolinis seminaras kaip tik jums!

Šį kartą visą dėmesį skirsime EIC (European Innovation Council) ir EIT (European Institute of Innovation and Technology) finansavimo programoms, taip pat pristatydami ir tarptautinę iniciatyvą EEN2EIC. Nuotolinį finansavimo galimybių seminarą organizuoja Lietuvos inovacijų centras.

  • Balandžio 4 d. 14 val. (EET)
  • Renginio kalba: anglų

Tarptautinę iniciatyvą BIO-Boost kartu su partneriais LIC įgyvendina Horizon Europe programos pagrindu.

2024 m. balandžio

4 d.

VšĮ Lietuvos inovacijų centras
Įmonės kodas 110066875
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

Skip to content