Siekdama skatinti pramonės įmonių transformaciją link tvaresnių verslo modelių, LIC įgyvendinama tarptautinė iniciatyva STAGE skelbia net du kvietimus, skirtus tiek įmonėms, tiek tvarumo konsultantams. 

Kvietimas įmonėms

STAGE kviečia įmones dalyvauti unikalioje perėjimo prie tvaraus veikimo programoje ir tapti šios ekosistemos dalimi. Įmonėms siūloma konkreti parama, padedanti tapti konkurencingomis ir tvariomis Europos pramonės bendruomenės lyderėmis. STAGE programa siūlo daugybę privalumų. Įmonės, prisijungusios prie šios permainų kelionės, gali tikėtis:

1. Tvarumo vertinimų: Visos užsiregistravusios įmonės galės nemokamai naudotis STAGE vertinimo priemonėmis, įskaitant bazinį ir veiklos vertinimą, anglies pėdsako vertinimą ir ES taksonomijos vertinimą.

2. Tvarumo mokymo kursai: Įmonės gali dalyvauti decentralizuotuose mokymo kursuose įvairiomis tvarumo temomis ir dalyvauti internetiniuose (ir ne tik) seminaruose, kuriuose skatinamos vertingos diskusijos ir kuriamos galimybės užmegzti ryšius.

3. Finansinių subsidijų programa ir individualiai pritaikytos konsultacijos: Mažosios ir vidutinės įmonės (MVĮ) iš ES valstybių narių arba programos Horizon Europe asocijuotųjų šalių taip pat galės teikti paraiškas finansinei paramai gauti. STAGE finansinių dotacijų programa bus pradėta įgyvendinti 2023 m. rugsėjo mėn. ir pagal ją įmonėms, užsiregistravusioms platformoje ir įvykdžiusioms pradinius etapus, bus siūlomas iki 50 000 EUR finansavimas. Didžiausią potencialą pritraukti privačių investicijų turinčioms įmonėms bus galima taikyti papildomas finansinio konsultavimo priemones.

Visoms dalyvaujančioms įmonėms, atsižvelgiant į jų pageidavimus ir poreikius, bus parinktas vienas ar keli specialūs tvarumo konsultantai. Šie ekspertai talkins įmonėms kiekviename STAGE kelionės žingsnyje ir padės joms parengti pritaikytus tvarumo transformacijos planus – dokumentą, kad jos galėtų teikti paraiškas dotacijoms gauti ir pasirengti investicijoms.

Kvietimas tvarumo konsultantams

Kitavertus, jei esate tvarumo arba finansų ekspertas, kuriam patinka padėti įmonėms jų žaliosios transformacijos kelyje ar siekiate daryti reikšmingą įtaką perėjimo prie tvarumo ir investicijų srityje, tuomet kviečiame dalyvauti atrankose į STAGE tvarumo konsultantus. STAGE platforma siūlo visapusišką paramą įmonėms, siekiančioms diegti tvarios veiklos praktikas ir kartu didinti savo konkurencingumą. Tvarumo konsultantai atlieka svarbų vaidmenį šiame procese, teikdami ekspertines konsultacijas ir atskleisdami tvaraus augimo siekiančių įmonių potencialą. Kaip STAGE tvarumo konsultantas, galėsite naudotis daugybe privalumų, tarp kurių:

1. Narystė Europoje veikiančiame tvarumo konsultantų tinkle, kuris jus sujungs su naujais klientais visoje Europoje.

2. Galimybė naudotis pažangiausiomis vertinimo priemonėmis, kurios skirtos įmonių transformacijai link tvarumo vertinti ir suteiks jums daugiau galimybių bendraujant su klientais.

3. Dalyvavimas inovacijų ir tvarumo mokymuose bei seminaruose, kurie pagerins jūsų įgūdžius ir suteiks sertifikatą.

4. Tiesioginis dalyvavimas STAGE finansinių dotacijų programoje – talkinti klientams iš įvairių pramonės MVĮ, kurios pasinaudos STAGE teikiamomis lėšomis, kad galėtų sumokėti už konsultantų teikiamas ekspertų paslaugas. 

Tvarumo konsultantai skatinami pritraukti Europos pramonės įmones iš savo tinklų, kad jos galėtų pasinaudoti STAGE parama. Nepraleiskite progos tapti kuriamos tvarumo transformacijos ekosistemos dalimi ir paskatinti žaliąją transformaciją Europos pramonės šakose. 

Kviečiame prisijungti

Pasauliui ir toliau teikiant pirmenybę aplinkosauginiam sąmoningumui, STAGE programa suteikia įmonėms ir tvarumo konsultantams nepakartojamą galimybę daryti teigiamą įtaką savo tvarumo kelyje. Norintiems žengti žingsnį tvarumo link jau galima registruotis STAGE platformoje. Prisijunkite prie jos ir pradėkite eiti reikšmingų pokyčių pasaulio versle keliu. Kartu mes galime nutiesti kelią į sąmoningesnę ir labiau aplinką tausojančią bei klestinčią ateitį. Daugiau informacijos ir registracija: https://stagepartners.eu

Paskutinį kartą redaguota 26 liepos 2023