Europos skaitmeninių inovacijų centras EDIH4IAE.LT, skirtas pramonės, žemės ūkio ir energetikos sektorių skaitmeninei transformacijai Vidurio ir Vakarų Lietuvoje, kviečia minėtuose sektoriuose veikiančias įmonės kreiptis konsultacijai ir naudotis nemokamai* teikiamomis paslaugomis.

Kokie žingsniai veda link skaitmeninės transformacijos?

  • Poreikio/galimybių įvertinimas
  • Veiksmų planavimas
  • Informacija apie technologijas
  • Technologijų / partnerių paieška
  • Finansavimo paieška
  • Mokymai / lavinimas
  • Ekspertinės konsultacijos
  • Bandymai prieš investuojant

Centro konsultantai padės sėkmingai ir sparčiai žengti skaitmeninės transformacijos keliu: dalinsis ekspertinėmis žiniomis bei patars, kaip efektyviai skaitmenizuoti verslo procesus ir padidinti įmonės konkurencingumą.

Konsultacijos teikiamos dirbtinio intelekto, robotikos, daiktų interneto sistemų, adityvios gamybos,  papildytosios realybės, fotonikos technologijų, procesų valdymo sistemų, automatizavimo technologijų, darbo vietų skaitmeninimo sprendimų, išmaniųjų sensorių, valdiklių ir vykdiklių, kibernetinio saugumo sprendimų, debesų kompiuterijos technologijų, automatizuotų sandėlio valdymo sistemų ir pan. sričių klausimais.

Be to, EDIH4IAE.LT iniciatyvoje dalyvaujančios įmonės galės atrasti ir tarptautinės tinklaveikos atveriamas galimybes bei įsitikinti jų teikiamomis naudomis. Ilgametė EDIH4IAE.LT partnerių patirtis European Enterprise Network bei partnerystės su kitais Europos skaitmeninių inovacijų centrais, prisidės prie spartesnės įmonių integracijos į tarptautines vertės kūrimo grandines.

Iniciatyvą EDIH4IAE.LT įgyvendina Lietuvos inovacijų centras, Lietuvos pramonininkų konfederacija, Vytauto Didžiojo universitetas, agro-maisto sektoriaus technologijų įmonė „ART21“, skaitmeninių inovacijų centras „AgriFood Lithuania“, Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas, Lietuvos energetikos institutas ir Smart Energy DIH.

Sužinokite daugiau: e-dih.lt

* MVĮ – valstybės pagalba; didelėms įmonės – de minimis; viešieji subjektai – ne valstybės pagalba. Tik atskirais atvejais klientai, suderinus iš anksto, padengia naudojimosi paslaugomis (pagal individualų poreikį) specifinius kaštus (pvz., misijos užsienyje, ekspertai iš užsienio ir pan.)

Paskutinį kartą redaguota 24 kovo 2023