EWA programa Lietuvoje. 2021 m. liepos – lapkričio mėn. Nepraleiskite galimybės!

Programa skirta moterims, turinčioms verslo idėją ar ne vėliau nei prieš dvejus metus pradėjusioms vystyti startuolį, kuris gali teigiamai paveikti maisto sistemą, pagerinti žmonių gyvenimo kokybę ar prisidėti prie tvaresnio ir efektyvesnio mūsų planetos resursų naudojimo.

Projekto metu išmoksite efektyviai išnaudoti turimas idėjas, susipažinsite su bendruomenės telkimo ir išteklių paskirstymo pagrindais bei įgysite reikalingų žinių tvaraus verslo kūrimui ar vystymui. 

EWA naujienos

Ar žinojote, kad Europoje moterys verslininkės sudaro tik trečdalį savarankiškai dirbančių asmenų, o žemės ūkio ir maisto

Pirmąkart Lietuvos istorijoje pradedančioms agromaisto sektoriaus verslininkėms suteikta galimybė dalyvauti išskirtiniame „EIT FOOD“ projekte „EWA“. Ši pirmaujančios

Kodėl verta dalyvauti „EWA“ programoje?

Žinios

Penkis mėnesius individualiai dirbsite su Jums priskirtais mentoriais. Dalyvausite fiziniuose ir virtualiuose seminaruose bei mokymų sesijose. Turėsite galimybę aktyviai išnaudoti tarptautinės tinklaveikos galimybes „EIT FOOD“ bendruomenės rate.

Augimo galimybės

Finalinio renginio metu pristatysite savo verslo idėją daugiau nei 3 000 tarptautinio „Agromaisto forumo“ žiūrovų, daugybei verslo angelų bei potencialių investuotojų iš visos Europos. Geriausiai pasirodžiusios dalyvės bus pakviestos toliau dalyvauti įvairiuose „EIT FOOD“ projektuose.

Žinomumo didinimas

Programos dalyvės sulauks masinės žiniasklaidos dėmesio. Bus publikuojami išskirtiniai jų interviu, pasirodys jaunąsias verslininkes pristatančios žinutės socialiniuose tinkluose. 

Piniginis prizas

Nugalėtoja bus apdovanota 10 000 EUR, o antrosios vietos laimėtoja – 5 000 EUR piniginiu prizu. Tarptautinė komisija geriausias dalyves išrinks atsižvelgdama į pristatomo startuolio idėją bei per programos laikotarpį pasiektą progresą.

Nedvejokite, tai galimybė Jums!

Pirmaujančios maisto inovacijų iniciatyvos Europos Sąjungoje programa „EWA“ Lietuvoje vyksta pirmą kartą! Jos tikslas paskatinti moterų įsitraukimą į verslo kūrimą bei atskleisti jų potencialą būti ateitį keičiančių sprendimų inovatorėmis. Dalyvauti programoje galite, jei: 

Jei norite būti mentoriumi, iki birželio 27 d. susisiekite el. paštu edita@agrifood.lt 

Norite būti mentoriumi?

Kviečiame prisijungti patyrusius profesionalus, norinčius prisidėti prie sėkmingo aktyvesnio moterų verslininkių įtraukimo į agromaisto sektorių. Prie programos prisijungę mentoriai turės galimybę: 

„EWA“ programos eiga

Užpildykite internetinę registracijos formą, papasakokite savo verslo idėją ir būkite viena iš dešimties atrinktų „EWA“ programos Lietuvoje dalyvių! 

Apie programą ir organizatorius

„EWA“ yra pirmaujančios maisto inovacijų iniciatyvos Europos Sąjungoje programa, skirta paskatinti moterų įsitraukimą į verslo kūrimą bei atskleisti jų potencialą būti ateitį keičiančių sprendimų inovatorėmis. Šis projektas pirmąkart vyksta Lietuvoje, o šįmet yra vykdomas 8 Europos valstybėse.

„EIT FOOD“ – pirmaujanti maisto inovacijų iniciatyva Europos Sąjungoje, siekianti tvaresnės, sveikesnės ir patikimesnės maisto sistemos visame žemyne. Tai – prestižiškiausia tokio tipo organizacija ES, o jos tinklas jungia centrus visame kontinente. Daugiau sužinoti apie „EIT FOOD“ organizaciją galite apsilankę jų internetiniame puslapyje.

Lietuvos inovacijų centras yra pelno nesiekianti organizacija, teikianti inovacijų paramos paslaugas verslo įmonėms, mokslo ir studijų institucijoms, Lietuvos verslo asocijuotoms struktūroms ir verslo paramos organizacijoms. LIC siekia didinti tarptautinį Lietuvos verslo konkurencingumą ir intensyvinti naujų technologinių sprendimų bei organizacinių iniciatyvų įgyvendinimą versle. 

„AgriFood Lithuania DIH“ yra skaitmeninių inovacijų centras, veikiantis vieno langelio principu bei suburiantis svarbiausius mokslo, verslo ir viešojo sektoriaus suinteresuotus veikėjus, siekiančius skatinti agromaisto sektoriaus skaitmenizaciją ir pažangių inovacijų diegimą. Nuo 2021 m. kovo „AgriFood Lithuania DIH“ yra „EIT FOOD“ centras Lietuvoje. 

VšĮ Lietuvos inovacijų centras
Įmonės kodas 110066875
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre