CYRUS

Personalizuota, individualiems poreikiams pritaikyta mokymų darbo vietoje sistema, skirta kibernetinio saugumo įgūdžiams tobulinti visuose pramonės sektoriuose.

Europos Sąjungos vėliava

Kibernetinio saugumo mokymai yra labai svarbūs siekiant padėti darbuotojams apsaugoti save ir įmones nuo kibernetinių atakų ir grėsmių. Kibernetinio saugumo mokymai suteikia darbuotojams žinių, kaip atpažinti kibernetines grėsmes ir nustatyti tinkamus veiksmus joms sumažinti. Tačiau daugybė organizacinių ir ekonominių apribojimų trukdo įmonėms, ypač MVĮ, veiksmingai mokyti savo darbuotojus. Transporto ir gamybos (TM) sektoriai turi efektyvumo apribojimų, todėl jų darbuotojams nelengva dalyvauti ilguose tradiciniuose mokymo kursuose.

Projekte CYRUS siūloma nauja mokymo sistema, skirta sukurti TM organizacijų kibernetinio saugumo inovacijų DNR. Pagal CYRUS sistemą, kurioje naudojami naujoviški mokymo įgyvendinimo ir vykdymo metodai, bus suteiktas visas įgūdžių ir priemonių rinkinys, kad būtų galima budriai atpažinti kibernetines atakas ir į jas reaguoti. Virtualizacija, specialios kibernetinio diapazono simuliacijos operatyvinėje aplinkoje ir mokymasis darbo vietoje leis laiku ir veiksmingai vykdyti kursus, įveikti dabartines kliūtis ir padidinti susidomėjimą informuotumo didinimo programa ir gerąja patirtimi.

Projekto svetainė: http://www.cyrus-project.eu/ 

Pagrindinis partneris:

Projekto partneriai:

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis (Horizon Europe Nr.: 101100733).

Įgyvendinimo laikotarpis – 2023.01.01 – 2025.12.31 

Projekto vertė: 3 247 642,60 Eur

VšĮ Lietuvos inovacijų centras
Įmonės kodas 110066875
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre