START EASY

Išmaniosios priemonės greitai ir lengvai verslo pradžiai Europoje

Naujo verslo steigimas neretai tampa iššūkiu tiek naujokams, tiek puikiai išmanantiems verslo pasaulio subtilybes. Sėkmingą verslo pradžią dažnai apsunkina sudėtinga ir daug išteklių reikalaujanti akistata su verslo kūrimą reglamentuojančiais teisės aktais. Šis nepatrauklus juridinis procesas gali negrįžtamai atgrasyti nuo verslininkystės dar pirminėje jos fazėje. Be to, viešojo sektoriaus institucijos neretai ribotai reaguoja į naujoms įmonės kylančias problemas bei nesugeba atliepti jų poreikių. Norint skatinti naujų verslų kūrimąsi bei jau esamų startuolių augimą, taip atveriant kelius intensyviems ekonomikos pokyčiams, būtina kurti į verslumą orientuotą ekosistemą valstybės lygiu.

Projekto tikslas – tobulinti politikos formavimą bei pristatyti išmaniąsias priemones, leidžiančias kurti palankią aplinką verslo pradžiai bei skatinti startuolių atsiradimą ir konkurencingumą Europoje.

Projektas vienija šalis, regionus ar miestus, garsėjančius išskirtiniais verslumo rodikliais ir (arba) draugiška verslui aplinka bei strategijomis, orientuotomis į tokios aplinkos skatinimą. Taip pat įtraukiami ir mažiau pažengę regionai, siekiant įvairiapusiškumo bei kiekvieno regiono poreikius atliepiančių rezultatų.

Pagrindinis partneris:

Projekto partneriai:

Projektas įgyvendinamas pagal Interreg Europe programą.

Projekto trukmė: 2019.08.01 – 2023.07.31

Projekto vertė: 1,59 mln. eurų. Europos regioninės plėtros fondas.

VšĮ Lietuvos inovacijų centras
Įmonės kodas 110066875
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre