Pioneering Innovative Food for Seniors

Novatoriškas maistas senjorams

Sparčiai tobulėjant mokslui ir medicinai, vis daugiau Europos gyventojų sulaukia senyvo amžiaus (skaičiuojama, kad 2060 metais šis skaičius turėtų būti 30 proc. didesnis nei dabar). Maisto sektoriuje yra juntamas mokslinių tyrimų trūkumas, todėl stinga naujovių kuriamuose maisto produktuose ir paslaugose. Senėjant, žmonių organizmams tampa vis sunkiau pasisavinti ir maistines medžiagas, letėja jų apykaita. Taip pat pagyvenę žmonės praranda apetitą, dėl to susiduria su nepilnaverte mityba.

Šiuo projektu yra norima paskatinti maisto pramonėje veikiančias MVĮ kurti inovatyvius maisto produktus senjorams, parodant šios nišos potencialą. Taip pat siekiama skatinti bendradarbiavimą tarp mokslo ir verslo –  profesinio mokymo atstovams suteikiant žinių ir kompetencijų apie inovatyvių maisto produktų kūrimą.

Projekto metu bus taikomi novatoriški metodai kritinėms inovacijoms ir verslumo įgūdžiams stiprinti, kurie padės įmonėms pasinaudoti šia galimybe sidabrinėje ekonomikoje kurti naujus maisto produktus ir paslaugas. Projekto metu yra planuojama sukurti internetinę platformą, kurioje bus sudėta mokymo medžiaga apie inovatyvų maistą bei gerosios šalių praktikos. Tikimasi, kad šia mokymosi platforma pasinaudos 500 + įmonių bei profesinio mokymo organizatorių.

Projektas finansuojamas iš Erasmus+ programos.

Projekto nuoroda: https://innovatingfoodforseniors.eu/

Pagrindinis projekto partneris:

Projekto partneriai:

Projektas įgyvendinamas pagal Erasmus+ programą.

Projekto trukmė: 2020.11.01-2022.10.31

Projekto vertė: 288.034,00 EUR, programos Erasmus+ fondas

VšĮ Lietuvos inovacijų centras
Įmonės kodas 110066875
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre