2016 m. Gegužės 27 d., penktadienis 9:26
LIC
Skelbimai
Veikla ir paslaugos
Projektai
Partnerystė
Nuorodos
Kontaktai
Dokumentai

Mokslininkų g. 6A,
LT
-08412 Vilnius
Tel. +370 5 235 61 16+370 5 235 61 16
Faks. +370 5 213 27 81
El. p. liclic.lt

Kaip mus surasti? »

Paieška
English

               

Iniciatyvų inovacijoms versle įgalinimo iniciatyvos "InPulsas" tikslas  - kelti Lietuvos inovacijų kultūrą sukuriant palankią su inovacijomis susijusių žinių sklaidos terpę, kuri formuotų vertybines nuostatas, skatinančias verslą ir mokslą vykdyti aktyvią inovacinę veiklą.

Projekto uždaviniai:

  • sukurti palankią informacinę ir žinių terpę,
  • skatinančią verslo ir mokslo bendruomenę aktyviai domėtis ir kurti naujoves;
  • teikti inovacijų paramos paslaugas, reikalingas pradedant ir plėtojant inovacinę veiklą

Pirmąkart Lietuvoje bus nuosekliai ir sutelktai sprendžiamos kultūrinės intensyvaus inovatyvumo stokos priežastys. Iniciatyvos metu pasirinktomis priemonėmis (informavimas, lavinimas, konsultavimas) bus tiesiogiai veikiami asmenys, darantys esminius strateginius/veiklos sprendimus, lemiančius inovacijų kūrimo, diegimo, valdymo pobūdį ir apimtis įmonėse, vertybines nuostatas (inovacijų kultūrą), taip veikiant ir nuo šių sprendimų priklausomus asmenis. Tikėtina, kad iniciatyvos veiklomis bus išmatuojamai padidintas verslo sprendimų, skirtų intensyviems inovacijų procesams pradėti ir plėtoti skaičius.

Iniciatyvą įgyvendina Lietuvos inovacijų centras, Lietuvos pramoninkų konfederacija ir Žinių ekonomikos forumas. Projektas įgyvendinamas lygiagrečiai su projektu “Kooperacijos inovacijoms versle įgalinimas “InPulsas+”, kuriuo bus didinama inovacijų paramos paslaugų paklausa ir skatinama partnerystė. Koncentruotomis pastangomis bus gautas sinerginis efektas, skatinantis įmones plėtoti inovacijas.

Projektui skirta parama 2035907 Lt.

Kontaktiniai asmenys:

Artūras Jakubavičius
Mobil. tel. 8 ~ 687 36 632
El. p. a.jakubavicius@lic.lt


 

© 2005-2016 VšĮ Lietuvos inovacijų centrasSprendimas: Idamas, naudojama Smart Web sistema.